O Nás

Jak vznikala Fischerka

Značku pod názvem Fischerka jsem založila v roce 2015. Ovšem ve skutečnosti její začátky sahají až před rok 2002, kdy jsem si ušila svoji první kabelku. 

Bylo to v době, kdy jsem ještě chodila na základní školu a začala objevovat  kouzla módního návrhářství. V tom období mě ze všeho nejvíc bavilo přetvářet staré oblečení na, mnohdy až extravagantní, kousky do mého šatníku. Dnes se tomu dokonce říká upcycling, o tom jsem ovšem tenkrát ještě neměla ani zdání. 

Funkce šicího stroje už jsem tehdy měla v malíku, šít mě totiž naučila babička ještě jako malou holku na starém šlapacím stroji.

A protože mě odívání naprosto pohltilo, chtěla jsem se naučit řemeslu a tak jsem v roce 2003 nastoupila na Střední Oděvní školu do Prostějova, kde jsem o 4 roky později úspěšně odmaturovala.

Už 17 let jsou můj druhý svět. Svět, ve kterém se zdokonaluji na profesionální úrovni a mám neuvěřitelnou chuť pouštět se stále do nových projektů. Moje zapálení pro práci oceníte především v detailech zpracování každého jednoho kusu výrobku, který vytvořím. Nespokojím se totiž s tím prvním, co funguje. Jsem toho názoru, že vždy je co zlepšovat a tak sama sobě stále zvedám laťku.

Už slavná Coco Chanel pronesla, že ,,Luxus musí být zároveň pohodlný. Jinak to není luxus." A toho já se držím.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení